Trendafil i eger kokerr (100 gr)

Trendafil i eger kokerr (100 gr)

Lek60,00Price
Trendafili i thate eshte i pasur me vitamina, acide yndyrore dhe antioksidantë. Caji i saj ndihmon ne parandalimin e diabetit, ne krijimin e melomes se lekures dhe ndaj procesit te prodhimit te qelizave kancerogjene. Gjithashtu, permireson shendetin e zemres, ne forcimin e sistemit imunitar dhe  crregullimeve ne stomak. 

Prejardhja: Puke