Caj me gjethe borziloku (Salvia)

Caj me gjethe borziloku (Salvia)

Lek170,00Price
Gjethe Borziloku perdoret per permiresimin e aktivitetit te stomakut, pakeson gazrat ne zorre, hap oreksin, liron ngercin e muskulatures se zorreve. Rekomandohet ne maisjet e gojes dhe te fytit. 
Prejardhja: Salvia, Shqiperi.