Caj me fier guri   (Salvia)

Caj me fier guri (Salvia)

Lek150,00Price
Fier Guri permban lende aktive te cilat kane nje efekt shume te mire diuretik. Mjeksia popullore e ka perdorur per nxitjen e urinimit eleminimin e kristaleve, reres dhe gureve te veshkave. Prejardhja: Salvia, Shqiperi.