Gjalp susami (200 gr)

Gjalp susami (200 gr)

Lek1.000,00Price
Gjalpi i farave te susamit eshte plot e perplot me antioksidante, proteina, fibra, koper, magnez, zink, kalcium dhe fosfor. 
Ai ndihmon te jeni energjik, mbron sistemin imunitar dhe mban zemren tuaj te shendetshme. 
Prejardhja: Pemla, Tirane.