Gjalp bajame (200 gr)

Gjalp bajame (200 gr)

Lek1.200,00Price
Gjalp Bajame ka permbajtje te larte Vitamine E, magnez, baker, Vitamine B2, fiber, dhe protein te cilat ndikojne ne shendetin e zemres. Magnezi ndihmon permiresimin e venave te gjakut dhe oksigjenin ne te. 
Prejardhja: Pemla, Tirane.