Fara liri (100 gr)

Fara liri (100 gr)

Lek100,00Price
Fara liri ka veti laksative, frenon infektsionet ne rruget urinare, lufton yndyrnat ne gjak dhe permban omega 3 dhe 6. Perdoret ne sallate, supe, embelsira, lengje etj.

Prejardhje: Merja