Fara te zeza (pako)

Fara te zeza (pako)

Lek150,00Price
Fara e zeze ndihmon ne parandalimin e humbjes se flokeve, parandalimit te diabetit, largimin e akneve, permiresimin e kujteses, trajtimin e astmes, ul presionin e gjakut, permireson shikimin, parandalimin e e gureve ne veshka, ne trajtimin e semundjeve te mishit te dhembeve, kunder kolles dhe ftohjeve, ne menaxhimin e peshes trupore, ne dhimbjet e stomakut, si dhe per te rivitalizuar trupin.
Prejardhje: Merja, Tirane