Vaj sinapi (100 ml)

Vaj sinapi (100 ml)

Lek1.200,00Price
Vaj I Sinapit ka raport optimal acideve yndyrore omega 3 dhe omega 6. Kuron sëmundje të kockave si, artritet, borsitet, osteoporoza, etj. Ndalon dhimbjet e hernies diskale dhe tërheqjet muskulare. Largon dhimbjet vetëm pak orë pas lyerjes. Ndihmon në shtimin e lëngut ndër-kockor. Ndihmon në ushqimin e rruazave të shpinës, ushqen kockat, indet, muskujt. Hyn deri në nivelin qelizor duke vënë në punë të gjitha tufat nervore të dëmtuara, i rigjeneron ato me lehtësi.
Përdorimi: Masazhohen pjesët e trupit që keni dhimbje 2 herë në ditë. 
Prejardhja: Merja Shpk.