Vaj recini (100 ml)

Vaj recini (100 ml)

Lek1.200,00Price
Vaj Ricini ka acide yndyrore omega 3 qe ushqen lekuren dhe floket. Shpesh perdoret si promovues I flokeve dhe rritjes se tyre. Ai eshte gjithashtu laksativ I fuqishem, promovon sherimin e plageve, ka efekte anti-inflamatore, redukton aknet dhe lufton infleksionet e dhembeve. 
Përdorimi: Konsumoni një lugë çaji në ditë.Lyeni flokun 2 herë në javë me vajin e recinit.
Prejardhja: Merja Shpk.