Vaj dafine (20 ml)

Vaj dafine (20 ml)

Lek500,00Price
Vaji i Dafines është shumë efikas kundër simptomave të reumatizmës, dhimbjeve muskulare, problemeve me qarkullimin, të ftohtit, gripit, infeksioneve dentare, diaresë, infeksioneve të lëkurës, problemeve me flokët dhe skalpin. Shërben si antibiotik natyral për problemet e fytit. Ka veti kundër dhimbjeve dhe rregullon aparatin e frymëmarrjes. E ruan stomakun të qetë dhe të shëndetshëm, duke e mbrojtur nga ulçera ose aciditeti i lartë.
Përdorimi: Pini 2x2 pika/dite pas buke. Për fëmijet duhet të konsultoheni me mjekun.
Prejardhja: Merja Shpk.