Gjethe ullit (pako)

Gjethe ullit (pako)

Lek150,00Price
Gjethja e ullirit eshte e pasur me antioksidantë që luftojnë radikalet e lira dhe si rrjedhojë mbrojnë trurin nga humbja e kujtesës. Ajo ul tensionin e gjakut, përmirëson shëndetin e zemrës, ul nivelin e sheqerit në gjak, lufton artritin, permireson sistemin imunitar dhe kuron dëmet e shkaktuara në lëkurë dhe shenjat e plakjes.

Prejardhja: Subashi Oil, Marikaj