Caj bimor i perzier - per menopauzen (pako)

Caj bimor i perzier - per menopauzen (pako)

Lek300,00Price
Caji per menopauzen ndihmon në proçeset fiziologjike të organizmit në fazën e menopauzës, lufton porozitetin e kockave, osteoporozën dhe osteopeninë. 
Përbërësit: Sherebel, hithra, gjethe ferre, bisht kali, tërfil i kuq, etj. Këto bimë bëjnë që trupi juaj të jetë i shëndetshëm dhe të vazhdojë jetën dinamike.
Përgatitja dhe përdorimi: Në një tenxhere me 2 litra ujë që vlon hedhim një paketë nga përzierja bimore. Lëreni të vlojë 1-2 min. Kullojeni pas 10 min. Serviret i ngrohtë ose i ftohtë. Pihen 3 gota në ditë, duke e ëmbëlsuar sipas dëshirës. Është mirë që kura të vazhdojë 35-40 ditë.
Prejardhja: Merja Shpk.