Boronice e thate (100 gr)

Boronice e thate (100 gr)

Lek500,00Price
Boronica e thate permban plot antioksidante qe ndihmojne ne forcimin e organizmit. Caji I saj dhe konsumimi I rregullt rrit imunitetin, zbut simptomat e semundjeve nervore, permireson funksionet e trurit dhe kujtesen, ull rrezikun e diabetit te tipit 2 tek meshkujt dhe femrat. Ajo permban acid galik, i cili lufton inflamacionin dhe alergjite. 

Prejardhja:  Puke