Caj bimor i perzier - per asmen dhe kollen (pako)

Caj bimor i perzier - per asmen dhe kollen (pako)

Lek300,00Price
Caj per asmen dhe kollen pastron mushkërinë, rrit rezistencën e organizmit ndaj sëmundjeve virusale, qetëson kollën. Rrallon krizat e astmës.
Përdorimi: Në 3 gota ujë ziejmë për 2-3 minuta 3 lugë gjelle me bimën. Çaji pihet 3 herë ditë. Njëkohësisht sugjerohet të përdoret propolis blete 3x10 pika në ditë pas buke.
Përbërësit e çajit: lule bliri, milcë, lule basani, rozmarinë, borzilok, mendër etj.
Prejardhja: Merja Shpk.