Rezultatet e kerkimit

490 items found for ""

Products (459)

View All

Pages (31)

  • Agrimona | produkte lokale

    #shijefshati Shija natyrale e produkteve te fresketa lokale dhe tradicionale Shqiptare Bli Online Miresevini tek Agrimona Te fresketa Produkte te fermes, perime te sezonit dhe fruta te kopshtit, te kultivuara ne respekt me natyren nga fermere me shume eksperience, nga zona te ndryshme te vendit. Te perzgjedhura Produkte te kontrolluara, te sigurta, plot shije dhe te shumellojshme ne tryezen tuaj. Te perzgjedhura me kujdes nga fermeret dhe prodhuesit me te besueshem. Te tradites Produkte te tradites nga te gjitha krahinat e Shqiperise. Te prodhuara bazuar ne kulturen kulinare lokale dhe hera heres te nderthurura me teknikat e reja dhe moderne. Kategorite kryesore Out of gallery Produkte te perzgjedhura Kerpudha porcini te ngrira (500 gr) Price Lek750,00 Pasterma vici Kukesi (500 gr) Price Lek2.500,00 Mjalte geshtenje i ri Tropoje (500 gr) Price Lek1.400,00 Produkt i ri Mjeder e ngrire (vaskete, 250 gr) Price Lek350,00 Dredheza te ngrira (vaskete, 250 gr) Price Lek300,00 Boronice e thate (100 gr) Price Lek500,00 Kerpudha porcini te ngrira (500 gr) Price Lek750,00 Pasterma vici Kukesi (500 gr) Price Lek2.500,00 Mjalte geshtenje i ri Tropoje (500 gr) Price Lek1.400,00 Produkt i ri Mjeder e ngrire (vaskete, 250 gr) Price Lek350,00 Dredheza te ngrira (vaskete, 250 gr) Price Lek300,00 Boronice e thate (100 gr) Price Lek500,00 Bli Online Bli direkt nga telefoni apo desktopi! Si te blejme? 1. Perzgjidh produktet qe te nevojiten ​ Zgjidh produktet qe deshiron nga nje shumellojshmeri produktesh te perzgjedhura me kujdes per ju. 2. Shiko dhe ploteso shporten tende Shiko shporten tende dhe sigurohu se ke zgjedhur llojet dhe sasite e produkteve qe ju nevojiten. 3. Ploteso te dhenat per dergimin e porosise ​ Ploteso te dhenat personale, adresen, kontaktet dhe perzgjidh menyren e marrjes se porosise. 4. Rishiko te dhenat dhe kofirmo porosine ​ Shiko shporten dhe sigurohu se ke zgjedhur sasite dhe llojet e produkteve qe ju nevojiten. Porosite e bera brenda ores 12:30 dergohen brenda dites, ndersa porosite e bera pas kesaj ore dergohen te nesermen. ​ - Transporti ofrohet vetem brenda Tiranes - ​ Tran sporti eshte FALAS per porosite mbi vleren 5,000 leke. Nen kete vlere, brenda unazes se madhe transporti kushton 300 lek, jashte saj kushton 450 leke. Rreth nesh Misioni jone Agrimona eshte nje sipermarrje sociale qe ka per synim promovimin e produkteve ushqimore lokale, tradicionale dhe cilesore shqiptare dhe mbeshtetjen e zhvillimit te fermereve dhe prodhuesve te vegjel te ketyre produkteve.

  • Produktet | Agrimona

    Te gjitha produktet Filtro: Kategorite All Fruta & Perime - Fruta - Perime - Bishtajore Bulmet & vezë - Qumësht, kos, vezë - Djathra të ndryshme - Bulmetra të tjera Mish & Sallam Mjaltë & Reçel - Mjaltë - Reçel - Gliko & komposto Brumra & pasta Vaj, Uthull, Erëza - Vaj ulliri - Uthull - Erëza Lëngje frutash Verë dhe alkool - Verëra - Raki & Liker Fruta të thata & fara Çajra & bimë mjekësore Të konservuara Vajra Esenciale Të ndryshme Rendit Veze thellenxe (pako - 12 cope) Price Lek380,00 BLI TANI Bathe e njome (500 gr) Price Lek85,00 BLI TANI Fara te zeza (pako) Price Lek150,00 BLI TANI Tershere (100 gr) Price Lek45,00 BLI TANI Kuinoa e bardhe (100 gr) Price Lek150,00 BLI TANI Kuinoa e kuqe (100 gr) Price Lek150,00 BLI TANI Kuinoa e zeze (100 gr) Price Lek150,00 BLI TANI Fara chia (100 gr) Price Lek150,00 BLI TANI Djath kackavall dhie - Tomme de Zal (cope rreth 500 gr) Price Lek1.150,00 BLI TANI Jufka te tradites Dibrane (500 gr) Price Lek300,00 BLI TANI Mjalte mare (480 gr) Price Lek1.200,00 BLI TANI Kumbull jeshile (500 gr) Price Lek125,00 BLI TANI Sallate e kuqe (500 gr) Price Lek150,00 BLI TANI Kale kacurrele (500 gr) Price Lek175,00 BLI TANI Qershi (500 gr) Price Lek250,00 BLI TANI Argjinare (500 gr) Price Lek250,00 BLI TANI 1 2 3 ... 29

  • Veze thellenxe (pako - 12 cope) | Agrimona

    Veze thellenxe (pako - 12 cope) Lek380,00 Price Quantity Shto ne Shporte

View All